Unsere Leistungen

Montage und Demontage

Wir bauen Ihren Stand bis ins kleinste Detail und wie geplant vor Ort auf. Unsere Vollmontage ist inklusive Technik und aller notwendigen Installationen. Sie erhalten Ihren Stand schlüsselfertig zum vereinbarten Termin. Auch danach lassen wir Sie nicht allein.

Transport

Nach der Fertigung und dem Finish geht Ihre Fracht auf Reisen.

Dolmetscher

Benötigen Sie während Ihres Messeauftritts einen fachlich qualifizierten Dolmetscher, buchen wir gerne für Sie Fachleute aus aller Welt, natürlich mit Kenntnissen in branchenbezogener Fachsprache.

Hotelreservierung

Wir kümmern uns gerne um die Hotelbuchungen Ihrer Firma sowie Ihrer Gäste. Frühzeitig und in renomierten Messehotels oder in Ihrem Lieblingshotel vor Ort.

REFERENZEN

Hüdai Öztürk

Alarko

Her şey için teşekkür ederim, gayet güzel bir standta sorunsuz bir fuar yaşadık. İnşallah daha sonraki yıllarda daha iyi çalışmalar yaparız.

Mrs. Nezahat Aydemir

Foreign Trade Dept. / ONKA

Hannover 2017 fuarında sizinle çalışmış olmaktan çok memnun kaldık. Yardımlarınız, ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Fatih Yıldız

Uluslararası Pazarlama Uzmanı / KAREL

Fuar öncesinde, esnasında ve sonrasında gösterdiğiniz iyi niyetten ve yaklaşımdan dolayı çok teşekkür ederim.

Baburhan AYSAN

Mutlu Akü

MİMMS 2012 Moskova fuardan ve çalışmanızdan çok memnun kaldık,

Mrs. Ayla Kanatli

Aksun Tarımsal Ürünler

Standımız çok güzeldi, tüm ekibinizin ellerine sağlık.

ATO

Ankara Ticaret Odası

Arab Health 2016 Dubai Fuarı stant tasarımı ile ilgili olarak göstermiş olduğunuz işbirliği ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Hatice Yalçın Karakaya

GLORIA HOTEL RESORTS

Her şey çok güzeldi Stuttgart başkonsolosu standı özelikle görmek için geldi Türkiye standında duymuş merak etmiş resimlerini çekti sizin irtibat numaralarınızı verdim. Herkes çok hayran kaldı. Çok teşekkürler, emekleriniz ve ince düşünceniz için. Lokumlar, ikramlıklar her şey çok güzeldi.

Adil PELİSTER

Yönetim Kurulu Başkanı / İKMİB

Birliğimizce, 29-30 Mayıs 2018 tarihlerinde Hollanda'nın Amsterdam şehrinde düzenlenen ve başarıyla gerçekleştirilen PLMA 2018 Fuarı Milli Katılım Organizasyonumuza ilişkin 732,6 m2'lik Türkiye Pavilyonu konstrüksiyon hizmeti firmanız tarafından sağlanmıştır. Size ve emeği geçen tüm çalışanlarınıza özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Özgür OĞUZOĞLU

Mimar / Tanıtım ve Fuar Yöneticisi

Standımız ilk kez çalışıyor olmamıza rağmen oldukça başarılı bir şekilde yapılmıştı. Genel olarak arkadaşlarımız ve ziyaretçilerimiz standımızı beğendi. Bu vesile ile yardımlarınız için teşekkür etmek isterim.

oben